Eşinin 9 Aylık Hamilelik Sürecini 1000 Fotoğrafa Sığdıran Adamın Muhteşem Videosu

2012 yılında Osher ve Tomor, uzun zamandır bekledikleri haberi aldılar – bir kız çocukları olacaktı. Ancak çift, sıkıcı bir 9 ay geçirme niyetinde değildi. Hatta Tomor’un aklında çok ama çok özel bir fikir vardı.

Stop motion teknolojisini kullanarak Tomor, hamileliği boyunca Osher’ın bini aşkın fotoğrafını çekti. Bununla da kalmadı, editleme sürecindeki minik dokunuşlarıyla, Nutella lezzetinde harikalar yarattı (Birazdan ne demek istediğimizi anlayacaksınız). Her kare teker teker çekilmiş, editlenmiş ve yüklenmişti. Projenin tamamı, 9 aylık hamilelik artı 1 aylık editleme süreci kadar sürdü. Tomor hem fotoğrafçı, hem Photshop editörü, hem yönetmen, hem senarist, hem de gururlu baba rolündeydi. İşte biz buna ‘kendini adamak’ deriz.

Sonunda ise Emma bebek, YouTube’da galasını yaptı. Video anında viral oldu ve 8 milyondan fazla izlendi. Her ne kadar daha önce pek çok stop-motion video görmüş olsak da, bu kesinlikle içlerinde en yaratıcı ve samimi olanlardan.

Op. Dr. Sevim Yıldırım
Op. Dr. Sevim Yıldırım

haftahaftagebelik.com 'da yazacağımız yazılarla tüm anne adaylarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz. ileriz bu dönemi bizle geçiren tüm annelerimiz gebelik süreçlerinde hiç bir sorunla karşılaşmadan sağlıklı bebeklerini kucaklarına alarak sonlandırırlar.

Articles: 163

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir